RUHSAR RUHSEVER

lost_soul_by_jude666_13-d3fe6fiHoşçakalın!

Ben ‘life’ometresi 4385 dünya gününü gösteren kendi halinde bir ruhum. Şeytan nasip ederse 13256 D.G. daha gitmek isterim. Fobilerim arasında tuvaletteyken telefonun çalması, TV’ye çıkmak, sarı doğalgaz borularını eve sığdıramamak ve kitap okurken kaldığım yeri unutmak gelir. Ayrıca kedim Felis Spiritus’un en sevmediği grup ‘Curiosity Killed the Cat’tir.

En sevdiğim yemekler beyin haşlaması, mühendis (enginar) öğreteni, sütlü beyin kalyesi, mücevher (kabak) köftesi, dilber dudağı ve vezir parmağıdır. Patlıcan sit-down ve hoşaftan nefret ederim.

Bir erkekte aradığım özellikler cennete yakın yerde iki metre boyunda mermer mezartaşının olması ve Honda marka motosikletiyle giderken saatte 220 ile bir ağaca toslamış olmasıdır. En sevdiğim yayın milletin ketçabı biten gemilerin yayınladığını sandığı S.O.S sinyalidir.

Merhaba derken hepinizi münasip yerlerinizden öpüyorum. İlgilenen olursa Helloween’s Day’de Karşıyaka mezarlığı lobisine gelin. Başımda kırmızı bir halka olacak, tanışır kaynaşırız.

Bu arada yarışmacı arkadaşlara başarılar dilemiyorum. Biliyorlar mı ki bu taraftan o tarafa pul parası kaç RL (ruh lirası)dır?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s