O.S.Y.M. ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ

Heyecanlanmayın. Erkeklerin kadınlara O.rtamda S.evgili Y.erine M.anita demelerinin genetik olarak şifresini çözdüm.

Şimdi bir bar ortamında dört tane kız bar iskemlesinde masanızı cepheden görecek şekilde oturmakta. Hayal edin. Evet dördü de yalnız. Korunmasız. Savunmasız. N’oldu?

Yakın dövüş teknikleri mi uygulatmak istiyorsunuz kendinize? peki? hayal değil mi? Hepsi de kara kuşak sahibi olsun. Tamam tarife devam.

Biri sarışın uzun bacaklı mini etekli. Diğeri esmer güzel vücutlu. Üçüncüsü kısa boylu ama hepsinden daha güzel yüzlü. Dördüncüsü kumral iri göğüslü.

Şimdi seçenekleri büyükten küçüğe sıralıyoruz. Aşağıdan yukarıya çakışan seçenek doğru çıkıyor. Yaklaşık 55 erkek ve 13 istanbul içkili mekanında bu dört kızımızla yaptığımız O.S.Y.M. şifresi işlemlerinde, erkeklerin %95’inin sevgili olmak istemediklerini ama manita olarak takılmak istediklerini tespit ettik!

Hangi kızı daha çok beğendikleri sorulduğunda:
%12 sarışın,
%24 güzel vücutlu,
%21 güzel yüzlü,
%33 iri göğüslü olanını tercih etti.

%10 ise “nefes alsın yeter” dedi.

Asıl zorluk bunların dörder dörder gruplara ayrılıp memleketimde uygulanan çeşitli sınavlarda en ön sıraya algoritmik olarak yerleştirilerek erkek öğrencilerin aklını karıştırabilmek ve sınavda kız öğrencilerin büyük bir başarı ile çıkmasını sağlamaktı.

Bunun için her sınav salonuna yerleştirmek üzere ayarladığımız ecnebi striptizcilere T.C. kimlik numarası ve dahi birer sınav kartı, üzerlerinin aranmaması için de birer başörtü ayarlamak kolay oldu ama, her salona dörder kız meselesini yanlış anlayan bilgisayar, bu kızları bütün öğrencileri kız olacak şekilde yedi okula yerleştirdi!

Bizim sistematik olarak erkekleri sınavdan, dolayısıyla memleketin yönetim, eğitim, yargı, asker, polis, sağlık, mühendislik, mimarlık sisteminden bir süreliğine elimine etmek için kurduğumuz komplo şebekesi daha işlevine başlamadan çöktü.

Yap-işlet-devret mantığını kullanarak kadın mantığı ve akılcılığıyla bu aleme meydan okuyacaktık. Daha güzel binalar, daha güzel caddeler, daha sevimli alışveriş merkezleri, traş olurken daha az su harcayan erkekler, tuvalete girdikten sonra sifonu çeken erkekler ve diş fırçalarken_daha doğrusu diş fırçalamayı becerebilen bir erkekler topuluğu yaratmayı hayal etmiştik.

Artık, komşu ülkelere sığınıp tekerleme söylemekten başka çaremiz kalmadı:

Komşu komşu hu
Şifren geldi mi
Geldi geldi
Kime kime
Sana bana
Başka kime
Genel seçime
Genel seçim nerde
Sandıklarda
Sandık nerde
Bana güldü
GÜLEN nerde
Dağa kaçtı
Dağ nerde
Dağ dağa kavuştu,
İnsanı insandan ayırdı,
Büyüyerek gelişti.
“Harici ve dahili bedhahları olacak”
Diyen ne güzel demişti.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s