TOZLU HİKAYELER: TEK ELLE KOPÇA ÇÖZEMEYEN MAĞARA ADAMI

featured_5_3-t

12 Ağustos 2008’den kalma bir haber ve üzerine aynı tarihten kalma bir karalama…

Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin evinin havuzunda yapay bi şelale ve şelalenin arkasında da yapay bir mağara varmış. Ben görmedim. Asoşeytıd Pires ya da ona benzer bir şeyin yalancısıyım.

Başka bir sayfada daha önce yazdığım gibi. Çakma GUCCI pantolondan orijinal GUCCI POUR HOMME’a terfi etmiştik. Ve çok da isabetli olarak “Aynı parfümü tarlada terlemiş Mehmet Emmi üzerinde denemek ve Brad Pitt’in üç gün ahırda ineklerle uyumuş haliyle mukayese etmek istiyorum. Suya sabuna ve evrimleşmeye dokunmadığıma göre TÜBİTAK’tan teşvik alabilirim.” demiştim.

Yanılmamışım. Üzerine orijinal GUCCI POUR HOMME dökülünce Mehmet Emmi bir seks ikonu olabilir. Çünkü güdüler karanlıkta kokuya odaklanır. Omurilik soğancığı bir süreliğine Mehmet Emmi’yi Brad Pitt ya da daha kötüsü Fight Club’daki partneri Edward Norton’muş gibi algılayabilir. Ben ikincisini birincisine her türlü yeğlerim. Brad’in yüzü ve ismi çok eskidi.

Ama o omurilik soğancığı Mehmet Emmi’yi algılar algılamaz ne yapar bilinmez.

Şimdi gelelim her gün bal yiyenin baldan bıkması meselesine. Beni egosu büyük diye tabir ettiğim adamları elinde çivili mağara adamlarından bahsediyorum sananlar var. İşte çivili mağara adamı öyle olmaz böyle olurmuş! Dünyanın gözü üzerinde olan bir çifti bile mağaralarda şelalelerin altında sevişmekte bulmuş çözümü. Üç gün ahırda ineklerle uyutturup getirtiyormuş Angie sevgilisini yanına. TÜBİTAK’tan teşviki o almış anlaşılan.

Erkekleri mağara adamı olarak mı görmek istiyoruz yoksa zaten hali hazırdaki mağara adamlarının kravatlarını çıkartıp onları doğal ortamlarına mı salıyoruz? Birşeyleşemediğimizi söylemiştim: Evrim henüz çarkını tamamlayabilmiş değil. İnanmamıştınız.

Önemli olan ucu sivriltilmiş ve çiviler çakılmış kazıklarıyla iki adımı zor atan ucube kahramanlar o kazıklarıyla kalbimizi de mi acıtıyor yoksa sadece bedenimiz mi eziyet gören bunu ayırt etmek.

Gerisi zenginin yapay şelalesi züğürdün blogunu doldurur hesabı.

TOZLU HİKAYELER: TEK ELLE KOPÇA ÇÖZEMEYEN MAĞARA ADAMI” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s