“Aşkımmm, Sevgililer Gününde Rusya’ya Gidelim mi?”

Hiçbir aklı selim kadın, eğer Rusya’da bütün ayakkabılarda %555 indirim, tüm kıyafetlerde bir alana 122 bedava, tüm beş yıldızlı otellerde bu seneki Sevgililer Gününde kalana seneye de bedava, Rus kayak hocalarının derslerinde yarı yarıya indirim ve eğer o gün Rusya’da bulunduğu tespit edilirse o erkeğin 2011-2012 Victoria’s Secret defilesini seyredemeyeceğine dair yetkililerden söz  almadı ise böyle bir teklifte bulunmaz.

Ama oldu da bulundu ise, sakın kaçırmayın, ulan sevgilimle de Rusya’ya gidilir mi, açık büfeye elde piknik sepeti misali falan demeyin.  Rusya’nın Belgorod bölgesine giden uçaklar dolmadan biletinizi siz de ayırtın. Yok uçaklar dolarsa otobüse  atlayın gidin. Otobüs bulamayanlara bir müslümanlık da benden hadi, ilk gelene araba anahtarını vercem ulan!

Neden derseniz, Rusya’nın o bölgesinde geleneksel kültürümüze zarar veriyor gerekçesiyle 14 şubat Sevgililer Günü kutlamaları yasaklanmış!

Oh be!  Siz de kurtulun iğrenç kocaman kırmızı renkli kalp şeklinde yastıkları taşıyarak eve veya buluşma yerine gitmekten, biz de kurtulalım “Ayyyyhhh inanmıyorrrğğğğğğğğuummm aşkiimmmmm banaaahhh neeeğğğ aldıııııııığğğğ baaaaağğğğkkk” şeklindeki sevgilisinin/kocasının şımarık aşk böcüğü kadınların nağmelerinden!

Bana ne’yse!